2012.02.16  15:00 val. Paskynų bendruomenės namuose įvyko projekto "MUZIKAVIMO STUDIJA – TAU IR MAN" pristatymas.

***

2012.04.27 per "Jurgines" Vadžgirio bendruomenės namuose įvyko projekto "MUZIKAVIMO STUDIJA – TAU IR MAN" pristatymas.

***

2012.06.01 Vadžgirio bibliotekoje įvyko projekto "MUZIKAVIMO STUDIJA – TAU IR MAN" pristatymas ir praktinis mokymas.

***

2012.06.20 Naukaimyje įvyko projekto "MUZIKAVIMO STUDIJA – TAU IR MAN" pristatymas ir praktinis mokymas.

***

2012.06.29 Viešvilėje įvyko projekto "MUZIKAVIMO STUDIJA – TAU IR MAN" pristatymas.

***

2012.08.11 Vadžgiryje įvyko didelis renginių ciklas - projekto pristatymai Kristaus Atsimainymo atlaidų išvakarėse.

***

Pirmasis projekto etapas baigtas - visi reikalingi daiktai nupirkti, dabar liko smagiausia šio projekto dalis - muzikuoti :)

 

***

 

 
 

 

I. Parvežti pirmieji labai kokybiški ir gražūs instrumentai:

 

CIMBOLAI

 

KANKLĖS

 

DŪDMAIŠIAI

OŽRAGIS

 

 

SEKMINIŲ RAGELIS

 

 

II. Jau parvežti ir atrieji instrumentai

BŪGNAI         

PIANINAS

FLEITA

        

GITAROS

 

III. Parvežti paskutiniai instrumentai :)

PERKUSIJA

 

 

GARSO ĮRAŠYMO ĮRANGA

DAMBRELIAI

***

 

 

 

 

APIE PROJEKTĄ

Vadžgirio muzikos mylėtojų klubas „MŪZA“ įgyvendina projektą „MUZIKAVIMO STUDIJA – TAU IR MAN“, kuris finansuojamas pagal VVG “Nemunas“ teritorijos vietos plėtros 2009–2015 m. strategijos II prioritetą, Jurbarko krašto viešojo gyvenimo stiprinimas ir gyvenimo kokybės kaime gerinimas. Bendra projekto vertė – 29941 Lt.

Projektas „Muzikavimo studija – tau ir man“ skiriamas visiems Vadžgirio ir aplinkinių kaimų gyventojams, kurie savo laisvalaikį nori praleisti muzikuodami. Dažnas kaimo gyventojas neturi galimybių muzikavimui: brangūs muzikos instrumentai, ribotos galimybės vaikams ir jaunimui lankyti meno mokyklą, žinių ir praktikos stoka, abejonės dėl muzikavimo įgūdžių tinkamumo. Todėl projekto dėka nemokamai suteikiamos patalpos, muzikos instrumentai, mokytojai, reikalinga metodinė medžiaga, repertuaras – puiki galimybė atrasti ir lavinti muzikinius gebėjimus. Muzikavimo studija skiriama tiems, kurie nesiekia profesionalaus muzikavimo, bet nori kaip galima profesionalesnio mokymo ar konsultavimo. Vaikai, jaunimas ir suaugusieji studijos dalyviai turės galimybes pasirinkti muzikos stilių (liaudiška, šiuolaikinė, populiarioji, klasikinė), instrumentus (gitara, būgnai, perkusija, pianinas, fleita, dūdmaišis, ožragis, kanklės, dambrelis, sekminių ragelis, cimbolai) ir pradėti nuo turimos asmeninės muzikavimo patirties, gebėjimų bei noro. Į studijos veiklą aktyviai įsijungs vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Šebukai“, Vadžgirio sakralinės muzikos ansamblis, folk roko grupė „Kreizas“, kurių šiandieninę veiklą riboja muzikos instrumentų stoka. Šiai dienai galimybes muzikuoti (nuosavus instrumentus) turi 17 žmonių.  Planuojama, kad projekto dėka muzikuoti pradės ir naujus instrumentus įvaldys apie 30 muzikantų.

 Kad studijos dalyviai stebėtų savo pažangą ir tam, kad plėsdami ir aktyvindami studijos veiklą galėtume pateikti paraiškas į įvairius muzikinius projektus, savo muzikavimą įrašysime į kompaktinę plokštelę.

Projektas skatins viešąjį gyvenimą, puoselės bendruomeniškumą ir Vadžgirio krašto kultūrinį savitumą. Muzikavimo studijos nariai bus aktyvūs įvairių renginių Vadžgiryje, jo apylinkėse bei rajone dalyviai. Savanoriškai dirbantys studijos mokytojai bus bendruomeniškumo skatinimo iniciatoriai ir skleidėjai. Nemokamai suteikiamos projekto priemonės bus prieinamos įvairios socialinės padėties žmonėms. Kūrybiškumo ugdymas muzikavimo studijoje duos gerų vaisių – naujų idėjų, iniciatyvų, kokybiškų renginių su profesionaliomis išraiškos priemonėmis, naujų bendruomeniškumo išraiškų.